• Sostinės panorama

  Projekto akcentas - unikali stogo terasa, erdvios lodžijos ir balkonai, iš kurių tarsi ant delno atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama.

  Jaukūs vakarai, saulėlydžiai ir saulėtekiai virš miesto stogų - tai jau nebe kadras iš romantinių filmų, o realybė.

 • Prestižinė vieta ir aplinka

  Viename gražiausių ir patogiausių Vilniaus rajonų įsikūręs projektas yra atokiau nuo gatvės - ramybės ir gamtos prieglobstyje, tačiau čia pat - viskas, ko tik gali prireikti: pėsčiomis akimirksniu pasiekiami didžiausi šalies prekybos („Panorama”, „Europa”, „VCUP”), sporto, pramogų bei verslo centrai; galerijos, architektūros paminklai, bankai, ugdymo ir gydymo įstaigos bei žaliasis Vingio parkas.

 • "Protingo namo" sistema

  Kiekviename bute sumontuojama „Protingo namo” (Smart house) sistema, kurios dėka per išmanųjį įrenginį nuotoliniu būdu, vos keliais mygtuko spustelėjimais, galima valdyti telefonspynę, signalizaciją, grindinį šildymą ir vėdinimą (rekuperaciją). Prie sistemos galima prijungti ir kitas funkcijas (šviesos bei kondicionavimo reguliavimą, roletų ar apsauginių žaliuzių valdymą ir kt.)

  „Protingo namo" sistema operatyviai informuoja apie susidariusias kritines situacijas, didina būsto saugumą ir, pritaikydama optimaliausią bei ekonomiškiausią Jūsų šildymo sistemos veikimo rėžimą, leidžia sutaupyti iki 30% šilumos energijos.

 • Terasos ir privatūs kiemeliai

  Turėdami jaukius privačius kiemelius pirmojo aukšto gyventojai jausis lyg nuosavame name, o aukštesnių aukštų gyventojai miestu ir gamta mėgautis galės erdviose terasose arba balkonuose.

 • Saugumas

  Aptverta, filmuojama, rakinama, stilingu LED apšvietimu apšviesta ir 24h per parą, 7 dienas per savaitę saugoma teritorija. Name ir visoje teritorijoje įrengta priešgaisrinė sauga.

  Telefonspynės įrengiamos ne tik prie namo durų, bet ir prie įėjimo į teritoriją vartų, todėl į namo kiemą patekti galės tik gyventojai, jų artimieji ar draugai.

 • Sveikas namas

  Inovatyvi rekuperacinė sistema garantuoja sveiką ir švarų namų orą 24h per parą, 7 dienas per savaitę.

  Visiems norintiems bus įrengiama kondicionavimo sistema, kurios dėka karštomis dienomis namuose vyraus gaivinanti vėsa, o žiemą - jauki šiluma.

  Projektas pastatytas iš aplinkai draugiškų medžiagų. Kieme numatyti požeminiai atliekų rūšiavimo konteineriai.

  Išskirtinai sandariai pastatytas pastatas su puikiu vėdinimu ir izoliacija apsaugo nuo išorės dirgiklių - dulkių, kvapų, temperatūros pokyčių, drėgmės ar triukšmo bei leidžia mėgautis nesibaigiančia ramybe.

  Name įrengiamas vandens nukalkinimo prietaisas, padedantis tausoti Jūsų sveikatą bei buitinius prietaisus.

 • Ekonomiškumas

   A+ energetinio naudingumo klasė, specialus langų, balkonų ir lauko durų montavimas, padedantis išvengti „šalčio tiltų“, užtikrina maksimalų komfortą už mažiausią kainą.

  Individualiai reguliuojamas grindinis šildymas ne tik garantuoja jaukią šilumą nuo pat pirštų galiukų, bet ir padeda išlaikyti buto estetiką  –  nebereikės radiatorių.

  Ant namo stogo bus sumontuoti saulės fotoelementai, kurių sukuriama elektros energija bus aprūpinamos bendrosios namo erdvės.

 • Kiti privalumai

  Namo fasadas - ilgaamžis, lengvai valomas ir stilingas - ne tik puošiantis, bet ir atsparus permainingoms oro sąlygoms. 

  Yra galimybė įsigyti požeminę/antžeminę automobilio stovėjimo aikštelę ar sandėliuką.

  Projekte numatyta vaikų žaidimo aikštelė, dviračių laikymo zona ir žaliosios erdvės

 • DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS