• Sostinės panorama

  Projekto akcentas - unikali stogo terasa, erdvios lodžijos ir balkonai, iš kurių tarsi ant delno atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama.

  Jaukūs vakarai, saulėlydžiai ir saulėtekiai virš miesto stogų - tai jau nebe kadras iš romantinių filmų, o realybė.

 • Prestižinė vieta ir aplinka

  Viename gražiausių ir patogiausių Vilniaus rajonų įsikūręs projektas yra atokiau nuo gatvės - ramybės ir gamtos prieglobstyje, tačiau čia pat - viskas, ko tik gali prireikti: pėsčiomis akimirksniu pasiekiami didžiausi šalies prekybos („Panorama”, „Europa”, „VCUP”), sporto, pramogų bei verslo centrai; galerijos, architektūros paminklai, bankai, ugdymo ir gydymo įstaigos bei žaliasis Vingio parkas. Netoli projekto numatyta statyti pėsčiųjų tiltą, kurio dėka senamiestis pėsčiomis bus pasiekiamas vos per keletą minučių.

 • "Protingo namo" sistema

  Kiekviename bute sumontuojama individuali „Smart house" sistema, kurios dėka telefonu galima valdyti apsaugą, šildymą ir vėdinimą, iš bet kurios pasaulio vietos. Prie sistemos galima prijungti ir kitas funkcijas (apšvietimo, kondicionavimo, roletų/žaliuzių bei visų buitinių prietaisų valdymą).

   

 • Terasos ir privatūs kiemeliai

  Turėdami jaukius privačius kiemelius pirmojo aukšto gyventojai jausis lyg nuosavame name, o aukštesnių aukštų gyventojai gamta ir Vilniumi iš aukštai mėgautis galės erdviose terasose arba balkonuose.

 • Saugumas

  Aptverta, filmuojama, rakinama, stilingu LED apšvietimu apšviesta ir 24h per parą, 7 dienas per savaitę saugoma teritorija. Gyventojai galės stebėti namo teritoriją internetu, o individualią butų apsaugą valdyti "Smart house" sistema. Name ir visoje teritorijoje įrengta priešgaisrinė sauga.

  Domofonas įrengiamas ne tik prie namo durų, bet ir prie įėjimo į teritoriją vartų, todėl į namo kiemą patekti galės tik gyventojai, jų artimieji ar draugai.

   

 • Sveikas namas

  Kiekviename bute įrengiamas rekuperatorius garantuos sveiką ir švarų namų orą 24h per parą, 7 dienas per savaitę.

  Išskirtinai sandariai pastatytas pastatas su puikiu vėdinimu ir izoliacija apsaugos nuo išorės dirgiklių - dulkių, kvapų, temperatūros pokyčių, drėgmės ar triukšmo bei leis mėgautis nesibaigiančia ramybe.

  Name įrengiamas vandens nukalkinimo prietaisas, padėsiantis tausoti sveikatą bei buitinius prietaisus.

 • Ekonomiškumas

   A+ energetinio naudingumo klasė, specialus langų, balkonų ir lauko durų montavimas, padedantis išvengti „šalčio tiltų“, užtikrins maksimalų komfortą už mažiausią kainą.

  Individualiai reguliuojamas grindinis šildymas ne tik garantuos jaukią šilumą nuo pat pirštų galiukų, bet ir padės išlaikyti buto estetiką  –  nebereikės radiatorių.

  Alternatyvi energija: ant namo stogo įrengiama saulės jėgainė, kurioje gaminama energija bus naudojama bendrųjų namo erdvių apšvietimui.

 • Kiti privalumai

  Namo fasadas - ilgaamžis, lengvai valomas ir stilingas - ne tik puošiantis, bet ir atsparus permainingoms oro sąlygoms. 

  Yra galimybė įsigyti požeminę/antžeminę automobilio stovėjimo aikštelę ar sandėliuką.

  Projekte numatyta vaikų žaidimo aikštelė, dviračių laikymo zona ir žaliosios erdvės

 • DALINĖS APDAILOS APRAŠYMAS